![](http://dyvys.info/media/2017/07/gaduka_obiknovennay_1.jpg)
1 липня до реанімаційного відділення Самбірської райлікарні був госпіталізований 45-річний чоловік, якого вкусила змія. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення ЛОДА. 1 липня, о 21.00 годині, до реанімаційного відділення Самбірської центральної районної лікарні, в стані середнього ступеня важкості, госпіталізовано жителя селя Нагірне, 1972 року народження, якого на подвір’ї в гомілку правої ноги вкусила змія. Стан потерпілого станом на 6.00 годину 2 липня середньої важкості.
www.dyvys.info