![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQ6Z31ZR_eXBOCWDa1WCyQC-65J78n7PAi9qqvEZMVFMppRgUaiYT_uT1dC96aT6I9mwgtdnpjHi091I7XbP7e8NqJfznlPGNXOzp8rrbJK3ILZsKZQZ7FKAB8DWjVk31bwSyiImEMCzce/s1600/jail-2.jpg)
В Самбірський відділ поліції 4 липня звернувся 49-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що після того, як у нього в гостях побував знайомий, з будинку зникла акумуляторна батарея. Сума заподіяних збитків встановлюється.
Правоохоронці встановили, що до скоєння правопорушення причетний раніше судимий 51-річний самбірчанин.
Зараз з’ясовуються обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.