![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEiE9aIcpP2t0lQ6MKknYCU_OV0iHGbOKuiST_EkNPvksvCti7S__qEb2B1pP8hT8cc5HBTDLlS9akF11dDayjoKyXeeU8dHha5yRAJIowbafRtY0xnI1mVx2yFzjmeLKJo5WwF_pYaOEE/s1600/prava.jpg)
За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 21-річного мешканця Самбора, який використовував фальшиве водійського посвідчення.
Так, минулоріч у грудні, працівники патрульної поліції зупинили автомобіль «BMW 525» за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки, у посвідченні водія правоохоронці виявили ознаки підробки.
Те, що документ є справді фальшивим, підтвердила і експертиза. За словами правопорушника, він не складав іспитів для отримання водійських прав, а підроблений документ придбав у столиці за 4500 грн у невстановленої слідством особи.
Інкримінована зловмиснику ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа), передбачає покарання у вигляді 2 років обмеження волі.