![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirQMfl0bktbcfgTs_0j4u6vUZjXH3cEw7Sm_v3y916velfNA2MrGlHNtF27QIEj3W_mO6HMtWSf2HxxvJNp-DmjUmS-87YqY6sOVJvNGOih6I96pcqqd9rzychakP8e18-qTBhweqdNOQS/s1600/medicina.jpg)
На сесії Самбірської районної ради депутатами затверджено Програму надання у 2018 році невідкладної стаціонарної медичної допомоги мешканцям району у Самбірській ЦРЛ.
Головними пріоритетами у системі надання медичної допомоги є забезпечення резервом необхідних медикаментів та медичних засобів при поступленні важкохворих пацієнтів із сіл району до приймального та реанімаційного відділень центральної районної лікарні, зазначили у райраді.
Забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету в межах кошторисних призначень на відповідний період, інших джерел не заборонених чинним законодавством. На реалізацію Програми у 2018 році виділено кошти в сумі 100 тис. грн.