![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2AXBazRfMOX62bpRy-cRCGzbcrpVi-k48JVd9Y9bNnlbDbnaZgfJzLnSYBcUAvuO7hqIlVXOU4PX9a-Iqfprh-07xftY9HVPfY92n4MjpfcUjrIWuX_aYbGK1mGnFgk41LJsTi40qkBo/s640/dtp.jpg)
В неділю, 6 червня, близько 22:00 у с. Бабина сталася дорожньо-транспортна пригода. На автодорозі Львів – Самбір – Ужгород зіткнулися мікроавтобус Volkswagen Transporter і легковий автомобіль ВАЗ-2109. Внаслідок зіткнення загинули водій та пасажир «Лади», ще четверо осіб отримали травми.
«Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобіль ВАЗ-2109, яким керував 20-річний місцевий житель та мікроавтобус Volkswagen Transporter під керуванням мешканця Самбірщини віком 18 років. Внаслідок зіткнення водій «Лади» загинув на місці події, а його 16-річний пасажир від отриманих травм помер у лікарні», – повідомили у поліції.