![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOO-_IYo7-osJFnF77t7lo8tb2_zOMrYYUBULJJFyEwvJGbPs01XGcc4gN9GwzLlsLweMdOUOmylzPtFP8-e4HDflC9fv5YtNVBNiF_OYZfrBN7aGEy-DQ8W_xEKoLxULSiRUFHgk6IBR6/s1600/scool.jpg)
Відповідно до розпорядження міського голови Юрія Гамара №42-р від 26 лютого призупинено навчальний процес в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти з 27 лютого до 07 березня 2018 року включно, з причини захворюваності на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції учнів та дітей.
"Ми закликаємо батьків відповідально та з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, і в першу чергу думати про здоров’я та безпеку дітей." - йдеться в повідомленні міської ради.