![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaU4WUo1Gjh4N_OCTLDI-OBULpED2f-VT4geJHoKYbYyrNv8zolyO_r-XjLEaW_ugft0VkZQHAPy-BUGJD2D4wb3uXQcKEbgNnD9u5JVkRsNRN4DM2fjQqUeCfcuvPejL8PD-0NZ-r15zn/s1600/naruchniki.jpg)
Правоохоронці повідомили про підозру чоловікові, який протягом грудня 2017- лютого 2018 року у місті Самбір вночі проникав у поліклініки та школи міста.
Зловмисник вчиняв хуліганські дії та обкрадав приміщення. Так з одного з медичних закладів він виклав ноутбук працівниці, вартість якого склала близько 28 тисяч гривень.
Правоохоронці встановили, що до вчинення крадіжок і хуліганських дій причетний 21-річний місцевий мешканець, який був раніше судимий. У нього вилучили викрадені речі, а за фактами крадіжки та хуліганства відкрито кримінальні провадження. Зловмиснику загрожує до 6 років за ґратами.
npu.gov.ua